Просимо надати пропозиції!!!

Дата додавання: 19.07.2013    |    Переглядів: 1580

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

До Ради адвокатів Дніпропетровської області звернувся перший заступник Голови комітету Верховної Ради України з  питань верховенства права та правосуддя  у порядку депутатського звернення.
У цьому звернення йдеться мова про необхідність системного доопрацювання чинного Кримінального процесуального кодексу України  у зв`язку з колізіями з діючим законодавством, що на думку Комітету Верховної Ради України, призводить до чисельних порушень прав і свобод громадян.
При цьому Комітет наголошує, що йому важливо знати позиції фахівців, що безпосередньо застосовують норми кримінального законодавства на практиці.
З метою систематизації зауважень і пропозицій можливих змін до КПК України прийнято рішення звернутись до керівників апеляційних судів, прокурорів, управлінь внутрішніх справ, СБУ, адвокатської спільноти з метою отримати пропозиції щодо удосконалення КПК України.
На підставі викладеного, прошу у термін до 5 серпня 2013 року надати до Ради адвокатів регіону інформацію щодо проблем застосування норм Кримінального процесуального кодексу України на практиці та внести пропозиції щодо його вдосконалення з метою приведення окремих положень у відповідність до норм чинного законодавства та міжнародних стандартів.
Рада адвокатів Дніпропетровської області готова спілкуватись на цю тему у будь-якому форматі (особисто, письмово, за телефоном та інш.)

          З повагою Голова Ради                                                                          Юрій Сиротенко